Záhradná chatka s pozemkom pod Malachovom

 

Len pár minút od centra B. Bystrice,

v tichej lokalite pod lesíkom,

objavte svoj balzam na dušu

Popis nehnuteľnosti

Chalúpka, hobby, relax, záhradkárčenie či oddych po práci s rodinou pri grilovaní, toto všetko si tu môžete nerušene užívať už teraz.

Dvojpodlažná chatka s obytným podkrovím je pripravená na okamžité sezónne, ale kľudne aj celoročné využívanie.

Na prízemí sa nachádza komora, pivnica, sprchovací box a toaleta, na poschodí je veľká denná miestnosť s krbom, kuchynským kútom a balkónom. Otvorené podkrovie je pripravené na spanie pre 6 - 8 osôb. Hneď vedľa hlavného vstupu do chatky sa nachádza vkusná kamenná terasa s vonkajším krbom a kaskádovite upravený pozemok na pestovanie zeleniny.

Chatka je napojená na elektrickú a vodovodnú prípojku, odpad je vyvedený do septiku. Interiérový krb vykuruje aj podkrovie teplovzdušnými prieduchmi. Ohrev teplej úžitkovej vody zabezpečuje elektrický prietokový bojler na prízemí. Kuchynská sporák je napojený na plynovú bombu.

Celková výmera pozemku je 457 m2, z čoho 30 m2 zaberá samotná chata.

V kúpnej cene 75 000,- € je zahrnutý aj kompletný právny servis spojený s kúpou tejto nehnuteľnosti.

 

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V realitách pracujem od roku 1998 a za ten čas som získal veľa pracovných, ale aj životných skúseností.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy ponuky a predaja doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, videá, vytváram Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých môžete získať nový pohľad na svet realít. A až nastane čas a vy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár