Referencie

Profesionálny prístup, absolútny rozhľad, ústretovosť a ochota. Sebavzdelávanie a napredovanie v obore úplnou samozrejmosťou. Radosť s p. Šiškom spolupracovať. Odporúčanie je úplne na mieste.

Ladislav Kulka

Už dááávno ste mi sprostredkovali kúpu bytu na Rob......... ulici. Síce som ho prerábala podľa svojich predstáv, ale som maximálne spokojná. Je to tiež byt s vysokým stropom ale práve taký som hľadala. Bol ste maximálne profesionálny a ústretový. Do môjho bytu si chodili moje kamarátky oddýchnuť lebo je v starožitnom štýle a to ich upokojovalo z denného stresu. Keď som renováciu dokončila, tak sa hovorilo že to je najkrajší byt na ulici. Ďakujem Vám, cítim sa vo svojom byte "ako ryba vo vode". Ďakujem.

Dagmar Kováčová

Dobrý večer pán Šiška. Ďakujem za všetku vašu pomoc a rady za posledných pár mesiacov. Viem že to nebolo jednoduché a neviem si predstaviť ako by som to bez vás zvládla. Prajem Vám do budúcnosti veľa profesionálnych aj osobných úspechov.

Eva Boďová

Ahoj Milan, práve som dostal poslednú časť platby za byt, ktorý si mi pomohol predať. Chcem sa Ti poďakovať, jednak za zabezpečenie bezproblémového predaja a všetkých vecí s tým spojených. Netušil som, koľko práce dá predať jeden byt. Neľutujem ani jeden cent z provízie, ktorá Ti za prácu náleží. Dokonca si myslím, že za tú zodpovednosť a prístup si zaslúžiš aj viac. Moja vďaka ale patrí hlavne za to, že keď som sa dostal do nemocnice s tou hnusobou, tak si to celé zobral do svojich rúk a ja som sa v podstate len viezol, kým si Ty robil všetko pre to, aby predaj prebehol hladko a spoľahlivo. Nie som developer, ale viem, že v budúcnosti sa obrátim zase len na Teba. Som rád, že si Tykám s takým človekom, ako si Ty :-) Prajem pekný deň a veľa spokojných zákazníkov (minimálne tak spokojných, ako som ja).

Jozef Hucman

S priateľom sme chceli doriešiť zložitejšiu situáciu vysporiadania vlastníckych podielov v rodinných nehnuteľnostiach, a preto sme súrne hľadali šikovného právnika alebo realitného odborníka. Po zasadnutí rodinnej rady a prelustrovaní viacerých „realiťákov“ sme zistili, že takého máme v blízkosti nášho budúceho rodinného príslušníka. Aj on – pán Milan Šiska, RSc. – sa okrem realít totiž venuje hudbe. Už pri prvom telefonickom kontakte s ním bolo jasné, že svojmu odboru rozumie, baví ho a má dobré skúsenosti aj so zložitejšími prípadmi. Neskôr, pri osobnom stretnutí, sme podrobne prediskutovali našu plánovanú transakciu. Pripravil nám zmluvy, poučil o ostatných dokumentoch potrebných pre banku a katastrálny úrad. Komunikácia s pánom Šiškom bola na vysokej profesionálnej úrovni, bezproblémová, bol vždy k dispozícii, ochotný poradiť a vysvetliť prípadné nejasnosti. Po týchto skúsenostiach môžeme služby pána Šišku bez výhrad len odporúčať aj ďalším kupujúcim – predávajúcim. Ďakujeme ešte raz za skvelú spoluprácu a v prípade potreby sa znova obrátime k Vám o radu a pomoc. Aneta a Ivan.

Aneta Thinhová

Poznám Milana dlho a vďačím mu za to, že v najťažších časoch mi za krátky čas našiel strechu nad hlavou a vybavil všetko potrebné. Za to som mu dodnes vďačná a určite využijem jeho profesionálne služby znovu pri kúpe vidieckeho domčeka/ chalupy. Je ústretový a ochotný. Cením si jeho odbornosť, orientáciu v problematike a inovatívnosť. Často si prečítam odborné články a rady ohľadne nehnuteľností zverejňované na jeho web stránke.

Tatiana Janovcová

Veľmi ďakujem za pomoc pri predaji chalupy po mojich starých rodičoch. Na základe rád pána Šišku sme počas víkendu urobili niekoľko zmien, vďaka ktorým sme chalupu predali takmer o štvrtinu drahšie, ako sme očakávali. Predaj prebehol rýchlo a s kupujúcimi sa dodnes stretávame ako priatelia.

Marcela Kucháriková

Pána Milana Šišku som oslovil na základe odporúčania známeho. Poradil mi pri ocenení nášho bytu, aj pri výbere kupujúcich, ktorým tiež pomohol s úverom. Celý predaj prebehol hladko a nanajvýš profesionálne, bol nám nápomocný aj pri vybavení sťahovania a prepisoch u správcov. Jeho služby môžem len odporúčať.

Peter Andrejka

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie