Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prenájom 2-izbového bytu v rodinnom dome na Poľnej ulici v BB

Kľudné bývanie v modernom rodinnom dome len pár minút od centra mesta

za 680,- € mesačne

Popis nehnuteľnosti

Na poschodí veľkého rodinného domu sa ponúka do prenájmu samostatný, plne zariadený 2-izbový byt s kuchynským kútom, terasou, vstupnou chodbou, komorou a kúpeľňou s WC. Podlahová plocha bytu je 64 m2. Z obývačky aj zo spálne si vyjdete priamo na slnečnú terasu s krásnym výhľadom, ktorá má ďalších 15 m2.

Orientácia bytu je na JV, s výhľadom do záhrad smerom na Radvaň a Pršiansku terasu.

Spolu s bytom máte k dispozícii časť záhrady pre pestovanie vlastnej zeleniny a ovocia, prípadne na aktívny oddych.

V cene prenájmu vo výške 680,- €/mes. je aj spotreba vody a energií pre 2 osoby.

Za príplatok 20,- €/mes. je možné parkovanie auta priamo vo dvore pred domom, za 50,- €/mes. budete mať k dispozícii garáž pre jedno auto.

Prenájom je vhodný pre dve osoby, nájomná zmluva sa uzatvára na dobu jedného roka s možnosťou jej predĺženia.

Nájomné je splatné štvrťročne, pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za 3 mesiace + vratný depozit vo výške 700,- € ako zábezpeka za prípadné škody.

Len bez domácich zvierat.

 

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manželom, otcom a starým otcom.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF