Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prenájom 2-izbového bytu v rodinnom dome na Poľnej ulici v BB

Kľudné bývanie v modernom rodinnom dome len pár minút od centra mesta

za 680,- € mesačne

Popis nehnuteľnosti

Na poschodí veľkého rodinného domu sa ponúka do prenájmu samostatný, plne zariadený 2-izbový byt s kuchynským kútom, terasou, vstupnou chodbou, komorou a kúpeľňou s WC. Podlahová plocha bytu je 64 m2. Z obývačky aj zo spálne si vyjdete priamo na slnečnú terasu s krásnym výhľadom, ktorá má ďalších 15 m2.

Orientácia bytu je na JV, s výhľadom do záhrad smerom na Radvaň a Pršiansku terasu.

Spolu s bytom máte k dispozícii časť záhrady pre pestovanie vlastnej zeleniny a ovocia, prípadne na aktívny oddych.

V cene prenájmu vo výške 680,- €/mes. je aj spotreba vody a energií pre 2 osoby.

Za príplatok 20,- €/mes. je možné parkovanie auta priamo vo dvore pred domom, za 50,- €/mes. budete mať k dispozícii garáž pre jedno auto.

Prenájom je vhodný pre dve osoby, nájomná zmluva sa uzatvára na dobu jedného roka s možnosťou jej predĺženia.

Nájomné je splatné štvrťročne, pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za 3 mesiace + vratný depozit vo výške 700,- € ako zábezpeka za prípadné škody.

Len bez domácich zvierat.

 

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví, neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých získate nový pohľad na svet realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF