Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný domček v Sásovej

 

 

 

75 000,- €

 

Popis nehnuteľnosti

Rodinný domček sa nachádza v Banskej Bystrici, v pôvodnej obci Sásová, na Sásovskej ulici. Pozostáva z jednej väčšej obytnej miestnosti, vstupnej kuchyne, kúpeľne s WC a komory. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka a plynový sporák, kúrenie je lokálne formou plynových gamatiek, s možnosťou vykurovania aj tuhým palivom po napojení krbu na funkčný komín. Ohrev úžitkovej vody zabezpečuje elektrický bojler nachádzajúci sa v kúpeľni, odpad je vyvedený do miestnej kanalizácie.

Pri dome sa nachádza dielnička a sklad. Dom je postavený z klasických stavebných materiálov - pálená tehla a kvádre, obvodové múry sú hrubé 60 cm. Sedlová strecha s možnosťou vybudovania ďalších podkrovných miestností je pokrytá eternitovou krytinou.

Rodinný dom je postavený na samostatnej parcele o výmere 72 m2, z čoho samotná stavba zaberá 52 m2, dielňa o výmere 14,5 m2 je postavená na parcele o výmere 23 m2. Pred domom a dielňou je vlastná predzáhradka.

Dvor tvorí spoločný pozemok, ktorý je zároveň prechodnou uličkou do zadných samostatne obývaných častí.

V súčasnosti dom nie je obývaný a je potrebná jeho rekonštrukcia a modernizácia.

Je vhodný na celoročné bývanie pre menšiu rodinku, prípadne ako investičná nehnuteľnosť na prenajímanie.

Cena domu s príslušenstvom, vrátane všetkých realitných poplatkov, je 75 000,- €.

 

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví, neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých získate nový pohľad na svet realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF