Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný domček v Sásovej

 

 

 

55 000,- €

 

Popis nehnuteľnosti

Rodinný domček sa nachádza v Banskej Bystrici, v pôvodnej obci Sásová, na Sásovskej ulici. Pozostáva z jednej väčšej obytnej miestnosti, vstupnej kuchyne, kúpeľne s WC a komory. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka a plynový sporák, kúrenie je lokálne formou plynových gamatiek, s možnosťou vykurovania aj tuhým palivom po napojení krbu na funkčný komín. Ohrev úžitkovej vody zabezpečuje elektrický bojler nachádzajúci sa v kúpeľni, odpad je vyvedený do miestnej kanalizácie.

Pri dome sa nachádza dielnička a sklad. Dom je postavený z klasických stavebných materiálov - pálená tehla a kvádre, obvodové múry sú hrubé 60 cm. Sedlová strecha s možnosťou vybudovania ďalších podkrovných miestností je pokrytá eternitovou krytinou.

Rodinný dom je postavený na samostatnej parcele o výmere 72 m2, z čoho samotná stavba zaberá 52 m2, dielňa o výmere 14,5 m2 je postavená na parcele o výmere 23 m2. Pred domom a dielňou je vlastná predzáhradka.

Dvor tvorí spoločný pozemok, ktorý je zároveň prechodnou uličkou do zadných samostatne obývaných častí.

V súčasnosti dom nie je obývaný a je potrebná jeho rekonštrukcia a modernizácia.

Je vhodný na celoročné bývanie pre menšiu rodinku, prípadne ako investičná nehnuteľnosť na prenajímanie.

Cena domu s príslušenstvom, vrátane všetkých realitných poplatkov, je 75 000,- €.

 

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manželom, otcom a starým otcom.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF