Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Veľký 2 izbový byt na Tulskej ulici

REZERVOVANÉ

 

Cena: 129 900 €

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ: Priestranný 2-izbový byt na Tulskej ulici v Banskej Bystrici

Keď sa povie "skvelá lokalita v Banskej Bystrici", ako jedna z prvých vás napadne Fončorda.

A práve na Fončorde, na Tulskej ulici, vám predstavím jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 2-izbového bytu s rozlohou 64 m2.

Tento byt sa nachádza na 5. poschodí z celkových 8. Je v pôvodnom stave, čo vám však umožňuje prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv. Výhodou sú už vymenené plastové okná, ktoré zabezpečujú lepšiu izoláciu a úsporu energií. Orientácia bytu je zo strany obývačky a kuchyne smerom na východ, spálňa s loggiou je orientovaná na západ.

Dispozícia bytu

V suteréne domu sa nachádza pivnica.

Stav a vybavenie domu

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je zateplený, v spoločných priestoroch sú plastové okná a nainštalovaný je nový moderný výťah, ktorý zaručuje pohodlný prístup do bytu.

Skvelá lokalita

Byt sa nachádza v tichej a zelenej lokalite s lúkami a lesmi prakticky cez cestu. Pri dome je zastávka autobusu a trolejbusu, čo zabezpečuje výbornú dopravnú dostupnosť. Bezproblémové parkovanie pred domom je ďalšou veľkou výhodou.

Občianska vybavenosť

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane obchodov, škôl, zdravotníckych zariadení a detského ihriska za domom, čo robí túto lokalitu ideálnou aj pre rodiny s deťmi.

Finančné náklady

Mesačné náklady na bývanie sú len 160 €, čo je veľmi priaznivá suma vzhľadom na všetky výhody, ktoré tento byt ponúka.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a dohodnite si obhliadku ešte dnes!

Videoprehliadka

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manžel, otec a starý otec.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF