Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom - penzión KORDÍKY na prenájom

 

1100,- € mesačne

Popis nehnuteľnosti

Kordíky sú známa horská obec nachádzajúca sa v Kremnických vrchoch, neďaleko Banskej Bystrice. Poznajú ju najmä milovníci bežkovania, ale okolitá príroda je nádherná v každom ročnom období.

Ponúkaný rodinný dom, ktorý je vzhľadom na svoju veľkosť a členenie jednotlivých obytných priestorov vhodný aj ako rodinný penzión, sa nachádza v hornej časti obce s nádherným výhľadom do doliny smerom na Tajov a Banskú Bystricu.

Celý dom pozostáva zo štyroch hlavných oddelených obytných častí, z čoho v ponuke na prenájom sú 2 mezonetové byty a veľká spoločenská miestnosť s kuchyňou a krbom, nachádzajúce sa na poschodí a v podkroví domu.

Byt č. 1 pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne s modernou kuchynskou linkou, elektrickým sporákom, dobovým sporákom na drevo, spálne, obývacej izby, terasy a kúpeľne so sprchovým boxom a WC na jednom podlaží a z veľkého podkrovia pozostávajúceho z dvoch spální. 

Byt č. 2. pozostáva z predsiene, veľkej obývacej izby a veľkej kúpeľne s vaňou a WC na jednom podlaží a z dvoch spální v podkroví.

Spoločenská miestnosť disponuje veľkým krbom na drevo a modernou kuchyňou, nad spoločenskou miestnosťou sa taktiež nachádza veľká spáleň a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Vstup do uvedených priestorov je cez schodisko s drevenou verandou.

Všetky priestory sú plne vybavené všetkým potrebným zariadením a inventárom, pripravené kedykoľvek ubytovať do 20 osôb. Vykurovanie objektu je elektrickými radiátormi s možnosťou lokálneho vykurovania krbom či dobovým kuchynským sporákom na drevo

Tento objekt je vhodný pre záujemcu, ktorý by tu celoročne býval s možnosťou príležitostného prenajímania ostatných priestorov.

Cena za prenájom všetkých uvedených priestorov je 1100,- € mesačne + náklady na energie.

V prípade záujmu o prenájom jednotlivých priestorov je cena dohodou.

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manžel, otec a starý otec.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF