Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prenájom - 2-izbový byt Uľanka

V lone prírody,

len pár minút od centra mesta či lyžiarskych stredísk Turecká a Donovaly,

je k dispozícii do prenájmu kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený 2-izbový byt o výmere 64 m2.

 

Popis nehnuteľnosti

Na prízemí bytového domu, v ktorom sa nachádzajú 4 bytové jednotky, sa nachádza vlastná vstupná veranda, predsieň a plynová kotolňa ÚK. Po schodisku vystúpite priamo do presvetleného bytu, ktorý pozostáva z chodby, kuchyne, veľkej obývačky s krbom, spálne a kúpeľňe s WC.

Kuchyňa je vybavená indukčnou varnou platňou, vstavanou rúrou na pečenie, mikrovlnnou rúrou a vstavanou chladničkou.

V obývačke sa nachádza veľká rohová pohovka, moderný sektorový nábytok, veľký televízor a krb na tuhé palivo, v spálni je manželská posteľ a veľká šatníková skriňa, kúpeľňa je vybavená preskleným sprchovacím kútom a toaletou. K dispozícii je tiež automatická práčka.

Výška mesačného nájmu je 550,- €/ mesiac vrátane energií pre 1-2 osoby.

Nájomné je splatné kvartálne.

Vzhľadom k tomu, že byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je zariadený novým zariadením a elektronikou, pri podpise nájomnej zmluvy sa vyžaduje aj úhrada vratného depozitu vo výške 1000,- €.

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V realitách pracujem od roku 1998 a za ten čas som získal veľa pracovných, ale aj životných skúseností.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy ponuky a predaja doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, videá, vytváram Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých môžete získať nový pohľad na svet realít. A až nastane čas a vy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár