Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prenájom - 2-izbový byt Uľanka

V lone prírody,

len pár minút od centra mesta či lyžiarskych stredísk Turecká a Donovaly,

je k dispozícii do prenájmu kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený 2-izbový byt o výmere 64 m2.

 

Popis nehnuteľnosti

Na prízemí domu so štyrmi bytovými jednotkami sa nachádza vlastná vstupná veranda, predsieň a plynová kotolňa ÚK. Po schodisku vystúpite priamo do priestrannej chodby, z ktorej sa dostanete do kuchyne, veľkej obývačky s krbom, spálne a kúpeľňe s WC.

Kuchyňa je vybavená indukčnou varnou platňou, vstavanou rúrou na pečenie, mikrovlnnou rúrou a vstavanou chladničkou.

V obývačke sa nachádza veľká rohová pohovka, moderný sektorový nábytok, veľký televízor a krb na tuhé palivo, v spálni je manželská posteľ a veľká šatníková skriňa. Kúpeľňa je vybavená preskleným sprchovacím kútom a toaletou, tiež sa tu nachádza automatická práčka.

Pri dome je k dispozícii aj vlastné parkovacie miesto.

Výška mesačného nájmu je 550,- €/ mesiac vrátane energií pre 1-2 osoby.

Nájomné je splatné kvartálne.

Vzhľadom k tomu, že byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je zariadený novým zariadením a elektronikou, pri podpise nájomnej zmluvy sa vyžaduje okrem úhrady troch mesačných nájmov aj úhrada vratného depozitu vo výške 1000,- €.

 

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít a súvisiacich financií pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví, neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých získate nový pohľad na svet realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár