Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Penzión - ubytovňa BUDČA

 

len "pár metrov" od výjazdu z R1 pred Zvolenom

 

440 000,- €

Popis nehnuteľnosti

Na predaj je penzión/ubytovňa situovaná pri diaľnici R1, len pár kilometrov od Zvolena. Táto nehnuteľnosť má  plochu 490 m2 a je postavená na pozemku o celkovej rozlohe 1.470 m2.

Jedná sa o prízemnú stavbu, ktorá pozostáva z 11 ubytovacích buniek. Izby sú vybavené 1-3 posteľami a vlastnou kúpeľňou s WC a sprchou. V objekte sa nachádza aj kompletne vybavený fitness a welness priestor, ktorý obsahuje saunu a veľkú vírivku.

Pre milovníkov športu je k dispozícii aj tenisový kurt priamo pri objekte.

Penzión bol prebudovaný pred približne 12 rokmi a je kompletne zateplený. Vykurovanie je zabezpečené pomocou elektrických konvektorov. Objekt je napojený na kanalizáciu.

Táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú investičnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor na ubytovanie alebo na prevádzkovanie penziónu v blízkosti diaľnice a mesta Zvolen.

Cena penziónu s kompletným zariadením a vybavením je 440 000,- €.

Pozemok sa ponúka za 25,- €/m2.

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manžel, otec a starý otec.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF