Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Logistické centrum v Banskej Bystrici

2.590 000 €

Popis nehnuteľnosti

Areál na ploche 8.900 m2 vrátane dvojpodlažnej logistickej haly o výmere 1.500 m2 sa nachádza na hlavnom ťahu BB - ZV pri diaľnici R1 s bezproblémovým zjazdom z diaľnice.

Objekt je plne funkčný, aktuálne využívaný, napojený na všetky IS, s možnosťou vybudovania ďalších objektov.

Prízemie haly tvoria otvorené skladové priestory, z časti aj s chladiarenským boxom, poschodie tvoria prevažne kancelárie, sociálne zázemie, ale aj ďalšie skladové priestory s veľkým nákladným výťahom.

Takmer celá plocha areálu je vybetónovaná a konštrukčne je vhodná na záťaž kamiónmi aj inými nákladnými vozidlami.

Cena: 2.590 000,- €

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví, neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých získate nový pohľad na svet realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF