Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Logistické centrum v Banskej Bystrici

2.590 000 €

Popis nehnuteľnosti

Areál na ploche 8.900 m2 vrátane dvojpodlažnej logistickej haly o výmere 1.500 m2 sa nachádza na hlavnom ťahu BB - ZV pri diaľnici R1 s bezproblémovým zjazdom z diaľnice.

Objekt je plne funkčný, aktuálne využívaný, napojený na všetky IS, s možnosťou vybudovania ďalších objektov.

Prízemie haly tvoria otvorené skladové priestory, z časti aj s chladiarenským boxom, poschodie tvoria prevažne kancelárie, sociálne zázemie, ale aj ďalšie skladové priestory s veľkým nákladným výťahom.

Takmer celá plocha areálu je vybetónovaná a konštrukčne je vhodná na záťaž kamiónmi aj inými nákladnými vozidlami.

Cena: 2.590 000,- €

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manžel, otec a starý otec.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF