Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Byt 130 m2 v centre BB

PREDANÉ

Staromestský veľkometrážny byt v Národnej ulici,

priamo v srdci mesta,

len pár minút chôdze od Námestia SNP

 

329 800,- €

Popis nehnuteľnosti

V ponuke na predaj je veľký štýlový murovaný byt v Národnej ulici, v centre mesta Banská Bystrica, len 3 minúty chôdze od námestia SNP.

Tento byt o podlahovej ploche vyše 130 m2 sa nachádza na 3. poschodí a pozostáva z troch veľkorysých obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí chodba, kuchyňa, menšia pracovňa (bývalá "slúžkovská izba"), komora, kúpeľňa, WC, priestranná zimná záhrada, veľká loggia, dve pivnice a priestranná kója v podkroví. Celková výmera podlahových plôch s príslušenstvom a loggiou je až 153 m2.

Byt má vlastné ústredné kúrenie na plynový kotol, ohrev TÚV je z vlastného elektrického bojlera. Podlahy v celom byte sú pôvodné, v chodbe a v izbách sú položené kvalitné dubové parkety, v ostatných miestnostiach je brúsená betónová podlaha.

Miestnosti majú 3,2 m vysoké stropy, vstupy do obytných miestností sú riešené štýlovými dvojkrídlovými francúzskymi dverami. V kuchyni sa nachádza pôvodný dobový sporák na tuhé palivo, okrem neho sú však k dispozícii aj plynový a elektrický sporák.

Byt je v pôvodnom, avšak v pomerne zachovalom stave, je však potrebná jeho modernizácia. V suteréne domu sa k bytu nachádzajú 2 pivnice, v podkroví priamo nad bytom zas priestranná úložná kója. Vo dvore za domom je možnosť parkovania jedného auta pod vlastným prístreškom.

Celkové mesačné náklady na prevádzku tohto bytu sú relatívne nízke, cca 190 €/mes.

Tento byt nie je "klasický" bytový priestor, aký sa objavuje v ponuke na predaj bežne. Je to skvelý základ pre prestížne bývanie v historickom centre pre niekoho, kto rozpozná výnimočnú investíciu do budúcnosti.

Cena tohto bytu je 329.800,- €, čo je v prepočte 2.155 €/1 m2, a to je v porovnaní s inými bežnými ponukami bytov v tomto krásnom meste skutočne veľmi priaznivá cena.

V prípade, ak o tento byt prejaví záujem viacero záujemcov, si predávajúci vyhradzuje právo uzavrieť zmluvu s tým záujemcom, ktorý mu poskytne najvýhodnejšiu ponuku.

Ak máte záujem o obhliadku tohto výnimočného bytu, zavolajte mi, alebo napíšte ešte dnes, rád Vás ním prevediem.

 

 

Videoprehliadka

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manžel, otec a starý otec.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF