Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2 izbový byt BB, Rudohorská ul

NA PREDAJ

veľký 2-izbový byt v Banskej Bystrici, na Rudohorskej ulici,

s výhľadom na mesto,

v bezprostrednej blízkosti jelšového hájika a lúk, len 3 minúty chôdze od najbližšieho nákupného strediska, lekárne, pošty a základnej školy.

 

124 500 €

Popis nehnuteľnosti

V ponuke na predaj je veľký 2-izbový byt s podlahovou plochou 64,5 m2, ktorý disponuje aj balkónom prístupným z kuchyne. Byt sa nachádza na 10/12 poschodí, s orientáciou na juh a východ.

Byt prešiel pred časom čiastočnou rekonštrukciou, počas ktorej boli vymenené okná a upravená kúpeľňa, ktorá je vybavená sprchovým boxom. Okrem uvedeného je byt v pôvodnom stave.

Dispozične je byt dobre riešený, okrem dvoch veľkých izieb, kuchyne, predsiene a chodby disponuje menšou komorou. K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne domu.

V dome sú nainštalované 2 veľké výťahy, schodisko ku vstupným dverám do domu je vybavené pohyblivou rampou pre fyzicky znevýhodnené osoby.

Bytový dom je po kompletnom zateplení, čo zabezpečuje nízke náklady na vykurovanie. Mesačné náklady spojené s užívaním bytu, vrátane energií, predstavujú cca 170 Eur mesačne.

Poloha bytu je veľmi výhodná, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza zastávka autobusu, obchody, lekáreň, pošta, základná škola, škôlka a taktiež reštaurácie, kaviareň s cukrárňou, pizzérie atď. Pre milovníkov prírody je tu možnosť vychutnať si prírodu v jelšovom hájiku a na okolitých lúkach, ktoré sú len pár krokov od domu.

Celý byt je vyprataný a pripravený pre nového vlastníka.

Videoprehliadka

Milan Šiška, RSc.

V oblasti realít pracujem už od roku 1998.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra si vyžaduje neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov doma aj v zahraničí a ich následnú aplikáciu do praxe s cieľom poskytnúť klientom čo najkvalitnejšie realitné služby.

Profesionálne fotografie, videoprehliadky, 3D sken, homestaging, písanie článkov, ponuka cez moderné technológie a sociálne siete, aukcie, to je len krátky súpis činností dnešného realitného makléra. Okrem toho musí byť realiťák aj dobrým psychológom, právnikom, finančným konzultantom, obchodným manažérom, reklamným mágom, architektom, stavbárom, záhradníkom, atd..

Ja som okrem toho aj manžel, otec a starý otec.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých máte možnosť získať hlbší pohľad do sveta realít. A až nastane čas, kedy sa budete rozhodovať o predaji, kúpe či prenájme, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Máte nejaké otázky? Neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne nezáväzne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF