Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Garsonka pri Rooseveltovej nemocnici v BB

 

Štartovacie bývanie alebo investícia do budúcnosti?

Táto ponuka spĺňa obidve podmienky.

Popis nehnuteľnosti

V novozrekonštruovanom 3-podlažnom bytovom dome sa na 1. poschodí nachádza útulná garsonka s kuchynským kútom, kúpeľňou s WC a veľkým sprchovacím kútom.

Celková výmera podlahovej plochy bytu je 17 m2.

Celý bytový dom, vrátane predmetného bytu, prešiel rozsiahlou kompletnou rekonštrukciou pred siedmimi rokmi, kedy boli vymenené všetky rozvody elektriny, kúrenia a vody, okná, dvere a podlahy, vrátane strešnej krytiny, zateplenia fasády budovy a zriadenia vlastnej kotolne ÚK.

Mesačné náklady na bývanie pre dve osoby predstavujú sumu 104 €, kde sú zahrnuté platby za vodu, energie, správcovstvo a fond opráv.

V blízkosti domu sa nachádza zastávka autobusu, len niekoľko minút pešo si nakúpite v obchodnom dome v Podlaviciach, kde nechýba kompletná občianska vybavenosť ako škola, škôlka, reštaurácie a podobne.

Parkovanie je zabezpečené na súkromnom parkovisku hneď pri dome, za poplatok 20 € mesačne.

Nakoľko sa bytový dom nachádza priamo v okrajovej časti areálu Rooseveltovej nemocnice, je tento byt vhodný aj na prenajímanie pre záujemcov z radov nemocničného personálu.

Cena garsonky: 53 550,- €.

V prípade viacerých záujemcov o kúpu si majiteľ vyhradzuje právo na uzatvorenie zmluvy so záujemcom, ktorý mu poskytne najvýhodnejšiu ponuku.

Fotogaléria

Milan Šiška, RSc.

V realitách pracujem od roku 1998 a za ten čas som získal veľa pracovných, ale aj životných skúseností.

Špecializujem sa na Banskú Bystricu a okolie, bežne však realizujem predaje nehnuteľností aj v iných regiónoch slovenska.

Práca realitného makléra ma baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Neustále sa v oblasti realít vzdelávam, sledujem nové trendy ponuky a predaja doma aj v zahraničí, píšem články, využívam moderné technológie, robím profesionálne fotografie, videá, vytváram Homestaging, pracujem na sociálnych sieťach, pripravujem a vediem aukcie, všetko s jasným cieľom - predať nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu a k plnej spokojnosti klienta.

Za každým predajom, či prenájmom nehnuteľnosti, sa skrýva niekoľko ľudských príbehov. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. 

Na týchto stránkach nájdete okrem mojej aktuálnej ponuky aj články a realitné tipy, pomocou ktorých môžete získať nový pohľad na svet realít. A až nastane čas a vy sa budete rozhodovať o kúpe, či predaji, budete o pár dobrých krokov pred ostatnými.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem aj osobne pri dobrej káve.

Milan Š.


Milan Šiška, RSc.

Kontaktný formulár